Het team van IKC de Bosvlinder

Directeur
Nicole Jongman – nicole.jongman@kitsprimair.nl 

Kinderopvang
Natalie Pol – natalie.pol@kitsprimair.nl
Inge Wiechers – inge.wiechers@kitsprimair.nl 
Elvira Feikens – elvira.feikens@kitsprimair.nl 

Groep: 1/2
Ina Leever – ina.leever@kitsprimair.nl
Annelies Joling – annelies.joling@kitsprimair.nl 
Groep 3/4
Helga Beuving – helga.beuving@kitsprimair.nl
Antecla Groenewold – antecla.groenewold@kitsprimair.nl
Groep 5/6
Antecla Groenewold – antecla.groenewold@kitsprimair.nl 
Annelies Joling- annelies.joling@kitsprimair.nl 
Groep 7/8
Henk Iwema – henk.iwema@kitsprimair.nl

MIB
Nicole Jongman – nicole.jongman@kitsprimair.nl 

Aandachtsfunctionaris
Nicole Jongman- nicole.jongman@kitsprimair.nl 

HVO
Linda Schild

Godsdienst
Sietske Oosterveen

Leerkrachten

Indien mogelijk verzorgen één of twee vaste leerkrachten het onderwijs voor een groep. In geval van afwezigheid van één van de vaste leerkrachten, begeleidt een invalleerkracht de groep. De leerkracht is altijd het eerste aanspreekpunt. U kunt na schooltijd even binnenlopen of via de mail een afspraak maken met de leerkracht van uw kind. De e-mailadressen van de leerkrachten vindt u in bovenvermeld overzicht. Indien uw kind twee leerkrachten heeft, e-mail dan altijd naar beide leerkrachten. Door middel van scholing op individueel en/of op teamniveau werken leerkrachten aan hun eigen ontwikkeling en zijn zij op de hoogte van de laatste ontwikkelingen op onderwijsgebied.

Call Now Button